Siirry sisältöön

Etelä-Kymenlaakson eli Kotkan, Haminan, Miehikkälän, Pyhtään ja Virolahden omaishoidon toimipiste sijaitsee Kotkassa.

Käyntitiedot

Karhulantie 30, 48600 Kotka

Postilaatikko sijaitsee S-marketin ylätasanteella, LähiTapiolan vieressä.

Asiointi puhelimitse/sähköpostitse.

Yhteystiedot

Palvelusihteerit ja palveluesimies

Elina Vepsäläinen

palvelusihteeri

Kotka, Hamina, Virolahti, Miehikkälä, Pyhtää, Kouvola

elina.vepsalainen@kymenhva.fi

040 182 1539

Susanna Holkko

palvelusihteeri

Kotka, Hamina, Virolahti, Miehikkälä, Pyhtää

susanna.holkko@kymenhva.fi

040 688 3788

Nina Paavolainen

Palveluesimies

nina.paavolainen@kymenhva.fi

040 178 1985

Alle 18-vuotiaiden asiakkaiden palveluohjaaja

Katariina Kataikko

palveluohjaaja

Kotka, Hamina, Virolahti, Miehikkälä

katariina.kataikko@kymenhva.fi

044 702 6665

Kati Kurtti

palveluohjaaja

Pyhtää (kaiken ikäiset)

kati.kurtti@kymenhva.fi

040 5128 304

18-64-vuotiaiden asiakkaiden palveluohjaaja

Marju Viertola

palveluohjaaja

Kotka, Hamina, Virolahti, Miehikkälä

marju.viertola@kymenhva.fi

044 702 7505

Kati Kurtti

palveluohjaaja

Pyhtää (kaiken ikäiset)

kati.kurtti@kymenhva.fi

040 5128 304

Yli 65-vuotiaiden asiakkaiden palveluohjaajat

Ann-Christin Junkkari

palveluohjaaja

Kotka: Kotkansaari, Hovinsaari, Mussalo, Metsola, Korela ja Jylppy

ann-christin.junkkari@kymenhva.fi

040 630 3404

Sari Kauta

palveluohjaaja

Kotka: Itä-Karhula ja Etelä-Karhula. Hamina: Summa, Neuvoton, Poitsila, Reitkalli.

sari.kauta@kymenhva.fi

040 663 0641

Taru Uutela

palveluohjaaja

Kotka: Länsi-Kotka, Kolkansaari, Pohjois-Karhula

taru.uutela@kymenhva.fi

040 526 5447

Kaisa Hovi

palveluohjaaja

Hamina, Virolahti, Miehikkälä

kaisa.hovi@kymenhva.fi

040 199 1470

Kati Kurtti

palveluohjaaja

Pyhtää (kaiken ikäiset)

kati.kurtti@kymenhva.fi

040 5128 304

Katso myös

Takaisin ylös